7 Ağustos 2017 Pazartesi

Masa Bayrağı Kaliteli Ürünleri Sizleri Bekliyor

Masa bayrakları bilhassa; kamu kuruluşları, belediyeler, oteller, şirketler ve dernekler tarafından kullanılmaktadır. Masa bayraklarına çoğunlukla logo bastırılır ve şirketler, dernekler, kuruluşlar çalışma masalarında, toplantı masalarında veyahut fuar, tanıtım gibi etkinliklerde bayrakları kullanırlar. Yönetici masalarında da sıklıkla masa bayrakları bulunur, yöneticilerin ehemmiyetli müzakerelerinde masa bayrakları müessesesellik göstergesi olur, bu arada şirketlerin bulunduğu veyahut çalıştığı ülkelerin bayrakları da bastırılarak kullanılır.
Masa bayraklarının standart ölçüsü 15 x 22,5 santimetre'dir. Malzeme olarak çift kat saten kumaş kullanılır ve ekseriyetle çift taraflı baskı yapılır. Masa bayrağı direkleri isteğe göre; tekli, ikili, üçlü veyahut dörtlü olarak yapılabilmektedir.
Bayraklar dünyası olarak masa bayrağı ve kırlangıç bayrak siparişi verebilirsiniz. İstemiş olduğunuz masa bayrağı baskı özelliklerini seçmeniz yeterlidir.
Masa Bayrağı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
- Masa bayrağı ücretleri istemiş olduğunuz ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterecektir. Bu yüzden, sipariş vermeden önce istediğiniz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olun.
- Masa bayrağı tasarımında yer alacak logonuzu yüksek çözünürlüklü olarak kullanın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder