19 Ocak 2018 Cuma

Masa Bayrağı Ofislerde Var Mıdır?

Masa bayrağı bir milletin en çok tercih ettiği ürün arasında gelmektedir. Kullanılan renklerin yanı sıra her firmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Her ülkenin kendisine ait olmak üzere temsil eden bir bayrağı bulunmaktadır. Türk milleti için bayrak namus meselesi olması ile her evde Türk bayrağı veya masa bayrağı bulunmaktadır. Kurumumuz masa bayrağı için özellikle çeşitli imalatlarda bulunmaktadır.

Masa Bayrağı Fiyatları


Kamu kurum ve kuruluşların tüm müesseselerinde yer almasının yanında kumaş çeşitleri de önemlidir. Anayasa tarafından belirlenen ölçülerde masa bayrağı imalatı ederken 100x150cm boyutlarında olmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermenin yanında Türk bayrağı aynı zamanda son teknolojik makineler yardımı ile dikim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Birçok test aşamasından sonra sizlere masa bayrağı sunulmaktadır. Masa bayrağı fiyatları konusunda sizlere yardımcı olunmaktadır.

Kaliteli masa bayrağı üreten piyasada birçok firma bulunmaktadır. Üretilen ürünlerimizde rastgele bir renk atma gibi bir durum söz konusu olmaksızın hava şartlarına uygun olarak üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir. Uzman kadromuz sayesinden birçok üretimlerimizi yaparken aynı zamanda piyasada 30 yıllık deneyimimizde bulunmaktadır. Her çeşit bayrak üretimlerini yapan bayraklar dünyası en çok makam bayrağı ile masa bayrağı ürünlerine talep görülmektedir. Türk bayrağı ürünlerini ise müşteri siparişlerine göre ölçümlerini gerçekleştirmektedir.


Masa Bayrağı Ölçüleri

Türkiye’nin tüm ile ve ilçelerinde masa bayrağı ürünlerimizin satışlarını göndermemizin yanında satış sonrası desteklerimizi sunuyoruz. Müşteri odaklı bir çalışma olmasının yanında garanti kapsamına alınmış ve kaliteli ürünlerimiz ile sizlerin karşınıza çıkmaktayız. Kurumumuz İstanbul/Bağcılar ilçesinden ikamet etmektedir. Günlük bayrak üretim potansiyeli her geçen gün artmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı ülkelerinde bayraklarımızın satışlarını gerçekleştiriyoruz. Masa bayrağı ölçüleri bizlerde genelde standart olmaktadır.
1 yorum:

  1. Başarılı bir çalışma yapmışsınız tebrik ederim sizi...

    YanıtlaSil